Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Chcete být Krysařem?

Vladimír Čech se rychle zařadil mezi rebely v souboru a několikrát během zkoušky donutil režisérku Mirjam Landovou k diskusiNe, to není výzva určená pro veřejnost, jako spíše oznámení, ale že na roli Osudu v nové inscenaci Landova Krysaře v divadle Kalich byl angažován Vladimír Čech známý jako moderátor populární televizní soutěže.

Dan Landa právě prozrazuje, že nové dvě písně ještě ''neporodil''Tuto informaci vydalo vedení divadla před několika dny. Vladimír Čech se v den jejího zveřejnění účastnil teprve druhé zkoušky. To mu ovšem nebránilo, aby se pokoušel přesvědčovat paní Mirjam Landovou o svých názorech na choreografii postavy.

Vladímír Čech není jedinou novou tváří. Soubor se ještě stále doplňuje a Daniel Landa nám dokonce prozradil, že ačkoliv je měsíc před premiérou, stále ještě pracuje na dvou písničkách.

 

Na tiskovku přišel také ředitel divadla Michal Kocourek (třetí zleva) s Jankem Ledeckým - ten prozradil novinky o svém připravovaném muzikálu Galileo

Členové tanečni company zkouší velmi intenzivně

text a foto Martin J. Polák

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.