Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Křest desky Tajemství zlatem a tajemný kmotr

Daniel Landa poděkoval hlavně návštěvníkům muzikálu…V music clubu U Vysmátého zajíce se ve středu 7. prosince v podvečer sešli téměř všichni účinkující z muzikálu Tajemství. Nejednalo se o žádný vánoční večírek, ale o křest CD k muzikálu Tajemství. Zahájila ho projekce videoklipu k písni "Volám". Po ní oficiálně začal slavnostní program.

Herci se dobře bavili…Na provizorním jevišti se sešli nejdříve tři muži - Zdeněk Knobloch za vydavatelství Sony Music, Michal Kocourek za divadlo Kalich a nesměl chybět autor muzikálu Daniel Landa.

Kmotr desky byl až do poslední chvíle utajován. Na jeviště přišel zahalen v černém plášti a všichni přítomní se dohadovali, kdo to asi je. Dlouho se ale neskrýval. Byl to, jak řekl Daniel Landa "úspěšný český nohejbalista," Milan Baroš.Tajemným kmotrem byl fotbalista Milan Baroš…

… který svou přítomnost rychle objasnilVšichni byli velmi překvapeni. Očekávalo se, že by to mohl být někdo z hudební branže nebo divadla Kalich, ale fotbalista? Jakou má spojitost s muzikálem? Tuto otázku si kladl asi každý, ale Milan Baroš ji rychle zodpověděl.

Přiznal se, že má k Danielovi velmi kladný vztah. Netajil se ani tím, že ho poslouchá už od dob jeho působení v kapele Orlík. Všichni desce popřáli hodně štěstí. Ta ho zcela jistě má už teď, neboť Daniel Landa zde převzal Zlatou desku za její prodejnost.… a pak proběhl křest - tentokrát ponořením CD do zlaté barvy

Po tomto předání se konal očekávaný křest. Ten byl výjimečný tím, že CD nebylo jako tradičně polito sektem, ale bylo symbolicky ponořeno do zlaté barvy. Pokřtěné CD bude na jaře vydraženo, V době křtu již bylo prodáno více jak 10.000 nosičů, takže se křtila zlatá deskaa to na charitativním představení právě tohoto muzikálu.

Na závěr Dan sdělil, že chystá nový projekt. Nic bližšího o něm ale zatím nechtěl prozradit. Dočkat bychom se měli za 2 roky a jak sám řekl, asi bude označen za blázna. Necháme se překvapit. Vždyť muzikál Tajemství, který měl premiéru 31. března 2005 je také velmi zajímavé a pro českého diváka možná i dost neobvyklé představení.

Fotografie Michal Škvor, text Petra Gregorová

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.