Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Americký prezident Barack Obama má svůj muzikál

Barack Obama Is... Hope!V neděli 17. ledna 2010 se ve večerních hodinách sešlo v koncertní síni Jahrunderthalle v německém Frankfurtu nad Mohanem téměř 2000 diváků. Všichni byli zvědaví na neobvyklé hudební představení angažujícího téměř na 30 tanečníků a zpěváků.

V tento večer měl zde premiéru muzikál Naděje (Hope), Muzikál Naděje je o Baracku Obamovi a trvá 3 hodinykterý dává prostor nejen postavám Baracka Obamy a jeho manželky Michelle, ale například také charakterům republikánských soupeřů ve volebním klání. Toto představení trvá více jak tři hodiny, tedy není divu, že po přestávce zůstala některá sedadla v hledišti prázdná, což značí, že méně by pravděpodobně bylo více. I tak muzikálový producent  Fritz Ran plánuje po několika reprízách v Německu vyvézt muzikál Naděje do USA.

zdroj fotografií: www.hope-musical.com

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.