Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Vánoce, Vánoce přicházejí

O hudbu se na vánočním večírku staral Michal TůmaV průhonické crepérii U Slepiček se 22. prosince pořádal vánoční večírek pražských divadel Broadway a Hybernia. Na prosincový večer bylo poměrně teplé počasí, vánoční atmosféru navozovaly alespoň kádě s kapry, které si účastníci večírku mohli odnést ke svému štědrovečernímu stolu.

Pepa Vojtek, Zdeněk Barták a Petr Dodal - že by spolu vymýšleli nový projekt?Jídlo, pití a hudba čekalo na zpěváky, tanečníky, novináře, ale i produkční a jevištní techniky. Post DJeje na těchto akcích tradičně zastává Michal Tůma a ani na loučení s rokem 2008 tomu nebylo jinak. Prostory crepérie se nesly především české hity, které všakA bylo veselo... (Libuška Vojtková a Vanda Konečná) s vánoční tématikou mnoho společného neměly. Místo koled zazněly i písně interpretů, kteří jsou s oběma divadly spojeni, za všech zmíním jediné jméno a to Michal David.

Mezi přítomnými byli jak zpěváci, kteří v těchto divadlech mají již pár Přítomen byl i Marián Vojtkosezón za sebou, tak i nováčci, na které premiéra na těchto prknech teprve čeká. Mezi ně patřil i staronový hrabě Dracula alias Daniel Hůlka. Z řad „stálic“ to byli například Tomáš Trapl, Kristýna Kloubková Bastienová, Monika Absolonová, Pepa Vojtek a mnoho dalších. Vyjmenovat je všechny by zabralo hodně času a místa, crepérie U Slepiček ten večer totiž téměř praskala ve švech.

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.