Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Informace z Kalichu - Ledecký

Janek Ledecký představuje Galilea17. 9. 2001 - Janek Ledecký poprvé veřejně připustil, že muzikál Cyrano, který již přes rok připravuje, prozatím opouští, neboť ho políbila během léta "múza," a proto dalším muzikálem, který hodlá uvést bude muzikál Galileo. Již nyní se prokousává množstvím knih k tomuto tématu, ale jak sám řekl, hodlá Cyrana dokončit.
Nyní se věnuje hlavně natáčení nové verze Hamleta, ovšem v netradičním zpracování Českého národního symfonického orchestru. CD by mělo být hotovo 1. října 2001, kdy Hamlet oslaví již 2 roky od uvedení a otevření divadla Kalich.

Tisková konference produkce Hamleta dnes veřejně představila nový projekt, který se bude v divadle Kalich hrát. Je to muzikál Krysař Dana Landy, který zde oproti verzi z divadla Ta Fantastika dozná určitých změn. Písničky zůstanou zachovány, ale představení bude bohatší na kostýmy, výpravu a počet herců. Zvláštností bude, angažování zpívajících činoherců.

Další a podrobnější informace přineseme v nejbližších dnech - jak o produkci, tak i o konkurzu na Krysaře.

Herci z muzikálu HamletRealizační tým

Andrej Hryc ukazuje Hamleta na SlovenskuBohouš Josef bude Giordano Bruno

Janek Ledecký již píše hudbu pro muzikál GalileoDaniel Landa představil projekt Sršeň

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.