Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

BSP se vrátí na pódia

Zpěvák skupiny BSP Kamil StřihavkaVšichni jistě víme, co že to vlastně je BSP či B.S.P. Je to název rockové skupiny, kterou utváří BSP neboli Ota Baláž, Kamil Střihavka a Michal Pavlíček. Skupina vydala dvě desky a byla úspěšná, poté se ale rozpadla. Teď se ovšem vrací ke koncertním aktivitám. První vystoupení se bude konat na Okoři 4. června, další 7. června v klubu SaSaZu v Praze. Tam se také uskuteční křest nového DVD, které skupina připravuje.

Michal Pavlíček a Kamil StřihavkaBSP by se dále měla objevit na různých festivalech, například v Lokti, Malé Skále nebo Žatci. Jak podotkl Ota Balage, nejedná se o obvyklý návrat, plánuje se pouze několik koncertů.

Je to všechno veliká souhra náhod. Vyšlo nám DVD z posledního živého vystoupení BSP v roce 2006, které jsme vlastně původně ani neplánovali vydat. A světe div se -  získalo ocenění časopisu Rock Report na výročních cenách Žebřík 2010 za nejlepší DVD roku. A zároveň se vyskytla šťastná konstelace hvězd, kdy jsme všichni tři zase cítili chuť vylézt spolu na pódium před naše fanoušky a společně si zavzpomínat na staré dobré časy,“ Ota Balage jako dirigent muzikálu Jesus Christ Superstarvysvětluje Kamil Střihavka, kterého můžeme momentálně vidět například v muzikálu Jesus Christ Superstar.

Kapela také připravuje nový videoklip k písničce Hvězdnej pták. „Věřím, že se už brzy objeví na televizních obrazovkách, protože si myslím, že je povedený,“ prozrazuje Kamil Střihavka.

 

 

Ochutnávka z tvorby BSP: oficiální videoklip k písni Holka čapni draka

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.