Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Miro Šmajda na akci Léto plné hvězd nevystoupil

Výherkyně soutěže se bohužel Mira nedočkalaJe pondělí 21. července 2010. Scházíme se v prostorách výstavy Hračky a kapsáře pro zdravotně postižené i zdravé děti na Dražického náměstí v Praze 1. Jsme zvědaví na večer s partnerem - Pro ženy.cz, na kterém má zazpívat Miro Šmajda. Bohužel nás dostihla zpráva, že Miro měl cestou na tento koncert vážnou dopravní nehodu. Přesto jsme tu zastihli výherkyni soutěže o Rande se Šmajdou - Markétu Vörösovou, a tak jsem si dovolila položit jí několik otázek. A tato velmi sympatická slečna mi vstřícně odpověděla.

 

Využila jsem příležitosti a položila Markétě několik otázekMarkéto, proč jsi se zúčastnila soutěže o Rande se Šmajdou?
Musím se přiznat, že o to rande mi až tak nešlo. Byla jsem tu na vernisáži a dozvěděla jsem se o tom, že výtěžek půjde na divadelní představení pro postižené děti, tak jsem si řekla, že přispěju na takovou dobrou věc. Nakoupila jsem krásné hračky, takže už mám dárky k vánocům, a díky tomu jsem si mohla vhodit svůj lístek do urničky, Výherkyně Markéta Vörösová si přišla původně jen koupit krásné české hračkykterý byl následně vylosován, takže jsem vyhrála úplnou náhodou, a rozhodně to nebyl můj cíl – soutěžit. Můj cíl byl si něco koupit. 

Jak se ti líbí výstava?
Z výstavy jsem naprosto nadšená, takže moji bratránci a sestřenice se mají na co těšit. I když musím říct, že nejenom oni, neboť jsem jim nakoupila dárky, které si pravděpodobně nechám sama. Obzvláště takové ty dřevěné prohazovačky a provlékačky jsou krásné. Protože tyhle české hračky, to je úplně něco jiného, než ty kupované nekvalitní, které vidíme ve většině obchodech. Tohle je opravdu kvalita. Jsou nádherné. 

Autorka hraček Olga Černohorská si povídá s Martinou Zelinkovou, krásnou webmasterkou Mirova webuMyslíš, že se ještě někdy vrátíš?
No určitě, já už jsem tady potřetí a vždycky objevím něco nového, takže bych se ještě ráda vrátila. 

Vrátíme se k soutěži, jak se těšíš na rande se Šmajdou?
Těším se jako na každé rande, takže jsem natěšená, trochu nervozní, ale nejsem Šmajdova skalní fanynka. Ani moc jsem ho neznala, takže asi nejsem až tak natěšená, jako bych asi být měla.
Ale těším se. Markéta a Eva - první dvě soutěžící o rande s Mirem Šmajdou

A už víš, kdy bude?
Nemám absolutně tušení. 

S politováním musím říct, že se to dnes bohužel nedozvíš, protože Šmajda měl autonehodu a čekáme, jak dopadl, zda je v pořádku. Doufáme, že ano.

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.