Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Jan Kalousek pokřtil CD "Best Of" pivem

Jan Kalousek s kmotry CD Tomiem Okamurou a Italem v kuchyni Emanuelem RidiV typické české hospodě Na Slamníku v Praze 6 se ve středu 13. 10. 2010 konal křest CD Jana Kalouska s prozaickým názvem „Best Of“, které právě vyšlo u vydavatelství Popron Music. Pokřtít CD přišla celá řada celebrit, podávaly se výborné karbanátky s křenem, hořčicí a feferonkami, pilo se dobré pivečko. A jak se patří, nechyběla ani pořádná dávka skvělé muziky v živém provedení.

Filip Renč, Michal Škvor a Tomio Okamura si čekání na křest krátili po svémDo hospůdky jsme byli vpuštěni úderem páté hodiny, ale hned ve dveřích nám bylo sděleno, že se ještě čeká na další hosty, kteří zatím nedorazili. A protože na stolech už voněly karbanátky a začalo se čepovat pivo, tak nám to ani moc nevadilo… Příjemné čekání si užíval i náš fotograf Michal Škvor v družné zábavě s Tomiem Okamurou a režisérem Filipem Renčem. Honza s Karolínou se již v listopadu stanou rodičiReprodukování pikantních vtípků po mně nechtějte, červenám se ještě teď…

Usměvavý a příjemně naladěný Jan Kalousek přivedl na večírek i svou ženu Karolínu, se kterou již v listopadu očekávají první přírůstek do rodiny. Ale to už dorazili další hosté Ital v kuchyni Emanuele Ridi, sopranistka Markéta Mátlová nebo například půvabná Miss Vietnam 2009 Nguyen Mai Anh (která si zahrála v Kalouskově novém klipu), a my jsme se mohli přesunout do vedlejšího sálu, kde už bylo vše připraveno k slavnostnímu křtu CD.

Jako první se mikrofonu ujal za vydavatelství Popron Music Alan Piskač. Jan Kalousek s vydavatelem Alanem PiskačemPřivítal všechny přítomné a pozval na pódium hlavního aktéra Jana Kalouska a všechny kmotry, aby CD slavnostně pokřtili. Jan Kalousek chvíli váhal, čím má CD pokřtít. Volil mezi klasickým šampaňským a pivem, nakonec se za mohutné podpory přítomných kamarádů rozhodl pro pivo.

Postupně se mikrofonu ujali kmotři TCD bylo pokřtěno netradičně zlatavým mokem - pivemomio Okamura, Filip Renč, Emanuele Ridi, Markéta Mátlová, Nguyen Mai Anh a nechyběl ani fotograf, který má na svědomí obal CD, Jakub Ludvík. Jeden po druhém potom právě narozenému CD popřáli do života hodně úspěchů a samozřejmě dobrou prodejnost. Pivo ve sklenicích od šampaňského vypadalo vskutku kuriózně. Nikomu to však nevadilo, a tak bylo CD, jak bývá zvykem při těchto příležitostech, polito zlatým mokem a slavnostně pokřtěno.

Malý koncert si Honza se svými diváky náležitě užilPo křtu pozval Jan Kalousek na pódium kamarádku a sopranistku Markétu Mátlovou. Ta popřála novému CD do života vše nejlepší a zazpívala árii od Wolfganga Amadea Mozarta. Pro každého, kdo tuto mladou sympatickou dámu neznal, byla v tomto prostředí velkým překvapením a nutno přiznat, že opravdu milým.

Po Markétě Mátlové se ujal mikrofonu samotný Jan Kalousek Markéta Mátlová si s Honzou zazpívala dueta za doprovodu kytary naservíroval přítomným divákům pořádnou porci poctivé muziky. Nechyběly Kalouskovy hity „Chodím ulicí“, „Hvězdy se mění“, „Na kolena“, píseň „San Francisko“ z muzikálu Rebelové, „Už se blíží čas sluhů“, ani krásný duet s Markétou Mátlovou „Besame mucho“. V jedné chvíli Honzovi zcela vypadl zvuk uprostřed písničky, ale ten bez hnutí brvy došel na kraj pódia a bez podpory techniky naživo zpíval dál. Publikum to ocenilo potleskem a začalo zpívat s ním. Jan Kalousek nakonec přidal ještě hit „Na kolena“.

tn_MS10C-066298Po tomto malém koncertu byli účastníci křtu pochváleni, že vydrželi až do konce, a každý, kdo měl zájem, si mohl přijít pro CD, které Jan Kalousek všem s milým úsměvem podepisoval a podepisoval. A potom se šlo už jen slavit. Pivečko teklo proudem, poctivé české karbanátky voněly celou hospůdkou, zábava byla v plném proudu. A kdo odcházel, odnášel si podepsané CD, plné poctivé muziky a oblíbených hitů Jana Kalouska, které si jistě rád pustí a připomene i doma. 

Komentáře k článku

avatar Madelleine
0
 
 
Odkdypak se, milá slečno autorko, Mozart jmenuje Ludwig? Beethoven byl tedy Wolfgang? O gramatice nemluvě (17té hodiny...?!) Žasnu.
* Jméno
* Mail
WWW
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Storno
avatar Renata Kratochvílová
0
 
 
Dobrý den,
děkujeme za upozornění - jméno jsme samozřejmě opravili do korektní podoby. Jistě souhlasím s tím, že alespoň u jmen by se podobné přehmaty stávat neměly, ale bohužel lidské chyby se nevyhýbají ani nám, ačkoli se je snažíme maximálně eliminovat, takže můžeme jen doufat, že nám prominete.
* Jméno
* Mail
WWW
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
Přidat komentář
Storno
* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.