Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Muzikál Producenti bude mít novou Ullu, jako jediní víme koho

Marika ProcházkováMuzikál Producenti bude mít novou posilu v hlavní ženské roli kouzelné Švédky Ully. Od druhé poloviny ledna 2008 by měla začít účinkovat na Karlínském jevišti, a tak ke krásným dívkám Tereze Duchkové, Ivaně Chýlkové a Tereze Zelinkové přibude další žena.

Pro tuto roli má mnoho předpokladů - kromě herecké kariéry (v divadlech Rokoko, Pražské komorní divadlo, Národní divadlo Brno, Bez zábradlí, MDP) a filmových zkušeností (Perníková věž, Skřítek, Kletba bratří Grimmmů), má i další významný předpoklad: je vysoká, blondýna a příroda jí obdařila ženskostí.

Hra Nejšťastnější ze tří, foto Ivo MičkalMarika Procházková se narodila 1.10.1974 ve Zlíně, kde vystudovala Střední pedagogickou školu, poté odjela studovat na rok do USA. Po návratu do Česka absolvovala v roce 1999 DAMU. Poté účinkovala v divadle Rokoko, hostovala v Národním divadle Praha, v Divadle Na Zábradlí, v Divadle Komedie, angažmá v Národním divadle Brno. Od ledna 2008 si do svého CV může připsat i Hudební divadlo Karlín, muzikál Producenti Mella Brookse.

Fotografie z internetových zdrojů, text Michal Škvor

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.