Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Galakoncert Nadace Terezy Maxové

Tereza Maxová

Tak jako v minulých letech i letos se uskuteční benefiční koncert ve prospěch Nadace Terezy Maxové. Letošní galakoncert bude o to významnější, že Nadace slaví pět let své činnosti, která spočívá v podpoře a pomoci opuštěným dětem v kojeneckých ústavech a dětských domovech v celé České republice. Tato pomoc však není celoplošným rozdělením materiální pomoci. Princip činnosti spočívá v modelu : konkrétní dítě - konkrétní potřeba - konkrétní dárce.

Na koncertě ve Velkém sále Lucerny moderovaném Pepou Vinařem a Hanou Heřmánkovou vystoupí mnoho předních zpěváků. Svoji účast již přislíbili: Monika Absolonová, Bára Basiková, Lenka Filipová, Petra Janů, Jiří Korn, Janek Ledecký, Leona Machálková, Bohuš Matuš, Petr Muk, Dara Rolinc, Marie Rottrová, Miro Žbirka a mnozí další. Předpokládá se i vystoupení některých vítězů loňské přehlídky Nejmilejší koncert, což je soutěž nejtalentovanějších dětí z dětských domovů.

Janek LedeckýPetra JanůJiří Korn

Galakoncert se koná ve Velkém sále Lucerny 25. 3. 2002 v 19:30 hod. Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketpro a jejich zakoupením přispějete na prospěšnou věc.

text a ilustrační foto Martin J. Polák

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.