Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Monte Cristo se loučil

Karel Černoch a Leona Machálková3. 11. 2002 "vypadl" abbé Faria ze své role při děkovačce a pozval na pódium Leonu Machálkovou, která sledovala představení z hlediště. Bohužel, schody na jeviště nebyly na svém místě, tak jsem spolu s kolegou pod jevištěm a Danem Hůlkou na jevišti za mocného povzbuzování publika vysadili Leonu na jeviště.

Ani Dan Hůlka nezůstal vůči Mercedes chladnýTa potom krátce pozdravila diváky a naposledy si zazpívala stěžejní píseň své role Mercedes "Proč nejsi tam, kde já". Diváci měli unikátní možnost vidět dvě Mercedes na jevišti: těhotnou Leonu Machálkovou v civilu a Vandu Konečnou v kostýmu.

Po zaslouženém potlesku přišel Karel Svoboda, aby Leoně poděkoval a předal spolu s Richardem Hesem květiny oběma Mercedes. Poděkoval za profesionální spolupráci a poděkoval za nasazení - ze 424 představení odehrála v roli Mercedes Loučení s kostýmem a kostymérkamiLeona Machálková asi 70%, což představuje asi 297 představení!

Po mnoha gratulacích od kolegů se dostala do zákulisí, kde se loučila dál. Zde také krátce zapózovala fotografům a udělala pár rozhovorů. Rozloučila se také s kostýmem, kostymérkami, a dalšími "neviditelnými" lidmi. To vše za velkého shonu, neboť se vše začalo kvůli konání sumitu NATO vyklidit. Nakonec si v baru sedla k tvůrcům muzikálu Monte Cristo, aby se domluvili na dalších věcech - třeba na účinkování v dalším muzikálu, neboť Leona prozradila, že již nyní má tři nabídky, které zvažuje. O jaké produkce jde však nezdělila, takže - kdo ví…

Loď Faraon v závěrečné scéněDo soboty 2. 11. 2002 zhlédlo představení 488 205 lidí, odehráno bylo 424 představení.

3. 11. bylo poslední představení před sumitem, další představení bude až 27. 11. A od tohoto dat až do 21. 12. 2002 máte možnost vidět posledních 22 představení. A ještě jedno číslo na závěr: 5. 12., na Mikuláše očekává Monte Cristo svého 500 000 návštěvníka, kterému budou předány klíčky od luxusního auta. Kdopak bude tím šťastlivcem, na to si musíme ještě počkat.

foto a text Michal Škvor

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.