Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Přejímání fotografií a článků - pro webmastery, herce a další

Pokud jste na tomto webu nalezli fotografie, vezte, že jsou EXKLUZIVNĚ určeny pro tento web. Pokud byste je chtěli použít na svých nekomerčních stránkách (fanweby a oficiální stránky herců bez nabídek placených akcí), můžete tak zdarma učinit za splnění následujících podmínek:


Přejímání fotografií

Stačí splnit tři jednoduché podmínky:

1) informujete e-mailem autora publikované fotografie, kde a pro jaký účel byste ji chtěli použít (maily najdete v sekci Kontakty).
Uveďte prosím: do předmětu - Užití fotografie(í), do zprávy - Vaše jméno a příjmení, o jaký účel se jedná, článek, odkud by měly být fotografie převzaty včetně data a link na stránky, kde se mají fotografie objevit.

2) autor fotografie vám musí e-mailem potvrdit, že s publikováním souhlasí.

3) fotografie nesmí být jakýmkoliv způsobem měněna (velikost, ořez), a musíte na své stránce umístit informace o autorovi a zdroji fotografie (např. Michal Škvor, Musicalnet.cz). Pokud máte na svých stránkách sekci odkazů na jiné weby, pak do ní uvést adresu tohoto webu (musicalnet.cz)

  • v případě dlouhodobější spolupráce je možno se domluvit na generálním souhlasu - tedy nemusíte se ptát již na každou fotografii zvlášť, ale vše je ošetřeno souhlasem autorů fotografií z naší strany "an block".
  • v druhé polovině roku 2009 připravujeme i další možnosti ohledně získávání fotografií.

 

Poznámka: Po schválení autorem je možno fotografie použít pouze na webu, který jste uvedli v žádosti! Nemáte oprávnění fotografie předávat dále! Toto je kontrolováno pomocí vložení kódu do skryté části stránek! Z hlediska Autorského zákona Vám bylo uděleno právo užití s omezením na místo (tedy konkrétní web).

Bez splnění těchto bodů je na zveřejnění pohlíženo jako na krádež! (viz Autorský zákon).

 

Přejímaní článků

Zde platí stejná pravidla jako pro fotografie, navíc musíte mít souhlas redaktora(ů) a šéfredaktora.

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.