Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Petr Kotvald přichází se svým Recitálem - soutěž o vstupenky

Petr Kotvald se představí v recitáluKdo by neznal jméno jednoho z nejpopulárnějších interpretů druhé poloviny osmdesátých let a krále diskoték v letech devadesátých Petra Kotvalda.
Jeho kariéra začala v osmdesátých letech. V tomto období došlo i ke spolupráci s Hanou Zagorovou a Stanislavem Hložkem, ze které má Petr na kontě nejprodávanější singl všech dob za hit "Holky z naší školky". Petr se však objevil i v muzikálech, a tak naše stránky patří i pozvánka na jeho Recitál v Divadle Na Maninách, který se odehraje 6. října 2022 v 19 hodin. I tentokrát pro vás máme připravenou soutěž o 3 x 2 vstupenky. Kdo odpoví správně na soutěžní otázku, vstoupí do slosování o dvě vstupenky na tento Petrův koncert! Jistě bude stát za to.

Coby Paris v muzikálu Romeo a JuliePetra Kotvalda jste mohli vidět například v muzikálu Mama Mia, kde ztvárnil jednu z hlavních rolí – Harryho v roce 2018. Nemůžeme nezmínit ani dva muzikály na ledě. Prvním byl muzikál Romeo a Julie v roce 2003, kde vystoupil jako Paris, a druhým byl oblíbený Mrazík v roce 2005, kde si Petr zahrál roli, ve které byl skvělý a vaším kolem bude, odpovědět na otázku, o jakou roli se jednalo. Preciznost a snaha o dokonalé provedení každé role i písně stály u Petra po celou jeho kariéru vždy na prvním místě. Po spolupráci s Hanou Zagorovou, vstoupil Petr koncem osmdesátých let na sólovou dráhu. Přichází spolupráce s Jindřichem Parmou a Pavlem Cmíralem a vznikají hned hity jako „Je v tahu“, „Kde kdo je dál“, „Milujem se čím dál víc“, „Satelit“ a další. V roce 1997 vydává Petr velice zajímavé album „Pan Zpěvák“, na kterém jsou podle Petra tzv. pop šansony. V roce 2000 Petr vydává další mega hit „Mumulend“.

Známějším se stal díky spolupráci s Hankou Zagorovou a Standou HložkemV posledních letech se zpěvák obklopil partou mladých muzikantů, se kterou vydal již album „LX“, v roce kdy slavil kulaté jubileum. S touto mladou partou chystá Petr další album, z kterého je i singl, „Tak pojď… už můžem“, ke kterému nedávno vznikl i videoklip. Na ten se můžete podívat na Youtube. K novému klipu Petr prozradil: „Léto a prázdniny ve mně odjakživa evokují volnost a svobodu…a letní lásky. A taky nějakou tu lumpárnu k tomu. Prostě, chuť se bavit. Já osobně mám dlouhé letní dny spojené s pohybem a setkáváním se s novými lidmi a přáteli.  Bezbřehou volnost vidím jako takovou spanilou jízdu krajinou a to nejlépe v kabrioletu se staženou střechou. A tak se nabízelo, takovou roadmovie  v TAXI pro všechny, které jsem potkal a nasbíral u cesty, natočit. Šťastnou cestu všem! Tak pojď…už můžem! “

Petr KotvaldV červenci Petr Kotvald oslavil 63. narozeniny. Tento věk by mu málokdo hádal. Na pódiu při svých vystoupeních to dokáže rozbalit, jako by mu bylo o 30 let míň. Nejen pro své příznivce připravil Petr nový program s názvem Recitál. Diváci se mohou těšit na stále oblíbené Petrovi hity, ale také na již zmíněné pop šansony. Recitál bude prostě plný překvapení. „Na tento Recitál se moc těším. A taky se těším na všechny, kdo se přijdou podívat. Co budu zpívat? Nechte se překvapit. Pro některé to bude určitě překvapení“, dodal s úsměvem Petr Kotvald. Premiéra bude 6. října 2022 od 19 hodin v Divadle Na Maninách. Vstupenky můžete zakoupit na Ticketportal.cz.

Soutěžní otázka:
Jakou roli ztvárnil Petr Kotvald v muzikálu Mrazík na ledě?

Svou odpověď pošlete na mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , do předmětu uveďte 'Soutěž - Petr Kotvald' a nezapomeňte uvést své celé jméno a svůj telefon, abychom se mohli domluvit na předání vstupenek. Zároveň výherci souhlasí s uveřejněním svého jména na našich stránkách.

Správná odpověď na soutěžní otázku je: Ztvárnil postavu Baby JagyVýhercem lístků je Dana Lattischová, Hana Smetanová. 

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.