Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Nejvyšší Lukáš Kumpricht je trochu i ďábel

Frontman kapely CheckPoint Lukáš Kumpricht před Rock Café - s dárkem a naší redaktorkou Petrou GregorovouV polovině září proběhl v Rock café křest singlu skupiny CheckPoint. Asi se ptáte, proč píšeme o této skupině na našem webu. Odpověď je jednoduchá. V této skupině jako frontman zpívá Lukáš Kumpricht (více o něm v našem rozhovoru), kterého znáte jako muzikálového zpěváka z divadla Ta Fantastika.

Lukáš Kumpricht - skvělý na muzikálovém jevišti i na koncertním   podiu... Křest se skládal ze tří částí. První půlhodinu skupina zahrála několik skladeb. Ze začátku byl trochu problém se zvukem, ale to se asi po dvou písních ustálilo. Skupina hraje nu-metal a publikum rychle chytlo rytmus, skandovalo a zpívalo s Lukášem a zpěvačkou skupiny Pavlínou Horákovou. TCharismatická zpěvačka Pavlína Horákováé bohužel bylo z velké části koncertu špatně rozumět. Možná má v tomhle ohledu Lukáš, díky vystupování v divadle, větší zkušenosti, a to nejen se zpěvem, ale i s celkovým výrazem.

Škoda, že skupina nezařadila do koncertu žádné samostatné Lukášovy písně, ve kterých by víc vynikla jeho zajímavá barva hlasu. Přesně v půli koncertu, čili ve 21:30,slavnostně pokřtil singl Lukášův kolega z divadla Ta Fantastika Viktor Dyk (frontman skupiny WAW). Polil CD trochu netradičně vodkou Finlandia, CheckPoint v celé své kráseKmotr Viktor Dyk dopřál novému singlu pořádnou finskou lázeň... která byla takzvaně putovní, protože kolovala mezi publikem. Po křtu skupina CheckPoint pokračovala a zahrála ještě několik "ostřejších" skladeb.

Při vstupu dostal každý singl. Jsou na něm tři skladby: Ledová, Elegy a Každej den. Na svého kolegu z divadla se přišli podívat i Iva Marešová, Lucie Šoralová s Ondřejem Soukupem nebo Jan Zadražil.

Celá deska by měla vyjít u vydavatelství Absoluton již tuto zimu. Bližší informace i o koncertech na stránkách www.cpband.cz.

 

Fotografie Michal Škvor, text Petra Gregorová

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.