Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Stanislav Moša získal Cenu Divadelních novin za muzikál Probuzení jara

Stanislav MošaPorota Divadelních novin udělila 26. června režiséru Stanislavu Mošovi při sobotním slavnostním programu v Komorní scéně Aréna v Ostravě přenášeného živě ČT Cenu Divadelních novin za sezonu 2009/2010 v oboru hudební divadlo za jeho zinscenování muzikálu Probuzení jara.

"Působivé svícení ve fortelné režii, syté hudební aranžmá, nápaditá choreografie a všechny pěvecké výkony dělají z brněnského Probuzení jara mistrný divadelní kousek. A také zarývající se divácký zážitek..." L. Mareček, MF Dnes.

Zrání a nepochopení... a smrt"Hudební scéna MDB o tři patra převyšuje všechno, co se u nás v muzikálu a operetě děje. Po Tokiu, Riu, Sydney, Buenos Aires, Londýnu a dalších evropských městech také v Brně od premiéry 21. listopadu dráždí a dojímá příběh rodičovského, školského a církevního výchovného drilu, a naproti tomu erotického zrání a křehkého poznání, což v nepřipravenosti a bezvýchodnosti v prudérní společnosti může vést až k smrti…" J. P. Kříž, Právo

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.