Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Premiéra nového představení project WINGS

Project Wings a Pavel Strouhal v akci4. prosince 2005 se v Divadle Bez zábradlí uskutečnila premiéra jejich nového autorského představení s názvem project WINGS a podtitulem step-rytmus-emoce. Step jako taneční forma není mrtvá. Zrodil se nový fenomén – tzv. „street step“, při kterém diváci prožívají doslova adrenalinový šok! Step se vydal zpět ulic, ke svému divákovi, zpět do rušného života velkoměsta. K tomuto principu se WINGS hrdě hlásí!

Choreografie je krásná, i když náročnáExperimentální hudební styl skupiny Cartonnage, která bude představení doprovázet, nás přenese z dávné doby syrového stepu do prostředí moderních rytmů industriálního města. V tomto světě však pořád zůstává to hlavní - STEP RYTMUS EMOCE ! V průběhu představení čeká diváky a milovníky tance bonus v podobě vystoupení speciálního hosta: pana Jiřího Korna.

Pavel Strouhal a jeho sólové čísloRežie a dramatická linka je dílem Aleše Janáka – vůdčí osobnosti kultovní divadelní formace TEATR NOVOGO FRONTA, nositele řady cen z prestižních divadelních festivalů po celém světě. Choreografii, která bude provázena hudbou, zvuky a pocity z mixu Martina Šebestíka (zakladatele skupiny Cartonnage), pro toho představení vytvořil Honza Bursa společně s projectWINGS.

„Muzikáloví tanečníci“ se zdaleka nevěnují pouze muzikálům. Potlesk na děkovačce byl zaslouženýDůkazem toho je i trojice tanečníků Honza Bursa (Dracula), Pavel Strouhal (West Side Story, Dracula, Hair, Krysař, Rusalka, Pomáda,  Zpívání v dešti) a Václav Muška (Krysař, Dracula), dohromady tvořící stepařské seskupení WINGS. K nim patří i zvláštní členka Carli Jefferson – exSTOMP.

Pro všechny milovníky divadla, hudby a tance bude toto představení uvádět Divadlo Bez zábradlí, a to cca dvakrát měsíčně po celou svou divadelní sezónu.

Fotografie Michal Škvor, text Divadlo Bez Zábradlí

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.