Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Budoucí hvězda Anička Daniluková

Anička Daniluková…V zahradě Na Valech pod Pražským Hradem se v letních měsících pravidelně každou sobotu od 10 hod. konají Promenádní koncerty. V sobotu 13.8. zde vystoupila Posádková hudba Hradec Králové. Proč o tom píšeme na našem webu? Protože jednou ze sólistek byla jedenactiletá Anička Daniluková, kterou můžete znát jako malou Cosettu z muzikálu Bídníci.

… zpívá Veni Domine…Ale brzy ji jistě budeme znát i jako sólovou zpěvačku s vlastním repertoárem. Jelikož dobrých skladatelů a textařů je málo, složila a otextovala si Anička svou vlastní skladbu "Moc mi scházíš" (arr. J. Křováček) - ukázku najdete pod článkem. Jako druhá se umístila v letošním Zlíntalentu, začátkem prázdnin 2003 vyhrála finále pořadu Rozjezdy pro hvězdy a už nyní má jasno - nechce dělat ryze komerční záležitosti, ale naopak ty nejtěžší hudební party. Proto bude v září natáčet ve studiu právě s Posádkovou hudbou Hradec Králové.… s Posádkovou hudbou Hradec Králové v zahradě na Valech

Anička na promenádním koncertu zazpívala píseň Veni Domine, kterou původně složil Karel Svoboda pro Báru Basikovou a sklidila za její interpretaci zasloužený potlesk.

Aničku (a samozřejmě nejen ji) můžete vidět V Bídnících opět od 3.11. v GoJa Music Hall.

"Moc mi scházíš"

Fotografie Michal Škvor, text Antonín Krása

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.