Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Vzpomínkový koncert na Ivetu Bartošovou - soutěž o vstupenky

Krásná bílá Iveta na pártyVe velkém sále pražské Lucerny se v neděli 2. října 2022 v 19 hodin rozezní nejznámější hity trojnásobné zlaté slavice Ivety Bartošové v několikrát odloženém vzpomínkovém koncertě Ve jménu Ivety, věnovaný památce zpěvačky. Za doprovodu Big Bandu Felixe Slováčka a Bandu Fredyho Bittnera vystoupí řada známých osobností a zpěváků, které pro tuto příležitost nastudovali Ivetiny písně. S pořadatelskou agenturou L production, s.r.o., jsme pro vás připravili soutěž o 2x2 vstupenky na tento velkolepý koncert. Otázka bude tentokrát trochu „záludná“, s malým chytákem, tak si ji pozorně přečtěte. Ale pro znalce tvorby Ivety Bartošové to bude jistě hračka, takže využijte možnosti vstupenky v naší soutěži získat a na koncert se tak dostat jako výherce!

I v černé to Ivetě slušeloNa koncertě se můžete těšit na Leonu Machálkovou, Natálii Grossovou, Sisu Sklovskou, smyčcové trio Inflagranti, Magdu Malou, Jana Bendiga, Kamilu Nývltovu, Annu Slováčkovou, Bohuše Matuše, Annu Fialovou, Felixe Slováčka ml., Elišku Bučkovou, Pavlínu Senic, Elis Mráz, Karin Křížovou, Adélku Hesovou, Martina France, Petru Zámečníkovou, Marka Černocha nebo dětský pěvecký sbor Vrabčáci ze ZŠ Mozartova z Jablonce nad Nisou. Pozvání přijala též sestra Ivety Bartošové Ivana a společně se všemi účinkujícími uctí památku svého dvojčete písní z jejího repertoáru. Večerem budou provázet oblíbení moderátoři Eva Borská a Vladimír Hron.

Také se svým muzikálovým synemDiváci, kteří se nemohou vzpomínkové akce zúčastnit osobně, mohou koncert sledovat on-line, prostřednictvím webových stránek www.vejmenuivety.cz, kde naleznete též více informací. Naše redakce se koncertu v Lucerně zúčastní, takže vám připravíme obsáhlou reportáž nejen z koncertu samotného, ale přineseme i nějaké zajímavosti z kuloárů a ze zákulisí. A teď již k připravené soutěži o vstupenky na tento velkolepý koncert. Soutěžit můžete o 2x2 vstupenky. Zadání úkolu najdete pod článkem. Odpovědi posílejte na mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , nezapomeňte uvést své celé jméno a telefon, abychom se domluvili na předání vstupenek! Zároveň výherci souhlasí s uveřejněním svého jména na našich stránkách. Ze všech správných odpovědí vylosujeme vítěze 25. 9. 2022 a správnou odpověď i vítěze soutěže zveřejníme na našem webu. Vítěze budeme o výhře také informovat e-mailem.
 
Soutěžní otázka:
Vyjmenujte muzikály, ve kterých figurovalo jméno Ivety Bartošové.

 VYLOSOVANÝMI VÝHERCI SE STALI: Ivana Hablová a Daniela Grabovská.

.

Správné odpověd:

Muzikálů bylo 9, ale hrála jen v sedmi, poslední dva pouze nazkoušela, ale nehrála v nich.
Dracula – Adriana a Sandra, 1997 a v roce 2003 (jen půl roku)
Mrazík, lední revue – Nastěnka
Pomáda – Sandy, 2000
Monte Cristo – orientální kráska Haydée, 2000
Johanka z Arku – Johanka (jen 11 představení)
Bídníci – Madame Thénardier
Miss Saigon – Vietnamka Kim
Mona Lisa – Mona Lisa (nazkoušela, měla i kostým, ale Libor Vaculík nebyl s jejím výkonem spokojený, nahradila ji Marta Jandová), 2009
Děti ráje – nazkoušela, ale pro nespolehlivost roli nakonec nedostala

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.