Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Vystavené na PVA, HDK když přichází...

Jako Sestra v akci exceluje Lucie Bílá, po boku s Václavem Noidem Bártou v roli GarciiTakovouto parafrází známé písničky Ivana Mládka (kontrolní otázka: kdo z vás ji poznal?) by mohl začínat tento článek. Ale Hudební divadlo Karlín nepřináší žádné zkrácené představení nebo koncertní verzi. Přináší plnohodnotná muzikálová představení, která má běžně na repertoáru. A pro ty, kteří chtějí být raději na koncertech, přináší i koncertní verze těchto muzikálů. Na Letní scéně Hudebního divadla Karlín na výstavišti PVA Expo v Letňanech. Muzikáloví herci a zpěváci se na vás už moc těší! Takže si připravte své diáře, a začněte si psát…

Lucie Bílá je v roli Carmen nepřekonatelnáLetní scéna HDK se nachází v PVA Expo Letňany, a na stránkách hdk.cz/program si vyberte titul, zakupte lístky a hurá na muzikál! Hudební divadlo Karlín zaručuje, že pokud se představení nebude moci z jakýchkoliv důvodů konat, tak vám do konce léta peníze vrátí. Vybírat můžete ze známých muzikálových titulů Sestra v akci, Jesus Christ Superstar a koncertní verzi Carmen za derniéru představení, která se měla odehrát 11.11.2020. A pokud máte vouchery za loni zrušená představení, je tedy právě čas je uplatnit.

RebelovéNicméně divadlo si připravilo do té doby nevídaný počin: hned ze začátku léta uvede premiérově nové nastudování muzikálu Rebelové, což se k letnímu období hodí, a dá se říci, že nikdy nikde nebyl uváděn ve správnější čas - na konci školního roku a začátku posledních prázdnin maturujících studentů. Jen doufejme, že nepřijedou tanky spřátelených armád s nakreslenými invazními pruhy… I když v dnešní době by tak akorát mohli přijet představitelé vlády, a místo invazních pruhů by byl na věži tanku nápis совид-19 nebo спутник B nebo ještě 新冠肺炎!

A na závěr ocitujeme pozvání ředitele Hudebního divadla Karlín Egona Kulhánka: „Co nejsrdečněji vás zvu, přijďte za námi do Letňan, přijďte si to užít a zároveň tím podpořit naše kolegy interprety, kteří jsou v této době už více než rok bez práce, kterou milují.“ I kdyby došlo ke zpřísněnní proticovidových opatření, kapacitu hlediště v Letňanech je možné rozšířit tak, aby byly dodrženy požadované rozestupy mezi diváky, rušení představení tedy nehrozí, takže vrhůzu za kulturou!

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.