Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Benefice pro dárce krve

Tentokrát se bude Drákula zakusovat pro dobrou věc…Magistrát hlavního města Prahy ve spolupráci se společností MontE musical a.s. uspořádal pro bezpříspěvkové dárce krve, držitele Zlaté plakety Jánského, mimořádné představení muzikálu Dracula, který měl obnovenou premiéru ve čtvrtek 27. 3. 2003. Vstupenky pro dárce krve a jejich partnery jsou zdarma! Poděkovat za obětavost a lidskou solidaritu přijdou nejen protagonisté muzikálu, kteří toto představení odehrají zadarmo, ale i Karel Svoboda, autor muzikálu, čelní představitelé Magistrátu a mnozí další.

Nesmrtelnost má Dracula, ale dávají ji i dárci krve… minimálně, když jde o životPředstavení se uskuteční dne 7. 4. 2003 od 19:30 hod. v Kongresovém centru Praha. Bohužel kapacita kongresového sálu, pro tuto příležitost zvětšena na 2600 (!) sedadel, nestačí na uspokojení všech čestných dárců a tak se Magistrát a MontE musical a.s. rozhodli některé držitele Zlaté plakety pozvat na toto populární představení ještě v dalším, zatím blíže nespecifikovaném termínu, kdy bude uspořádána podobná akce společně i pro pražské seniory.

Tato akce, mezi mnoha jinými, je potvrzením podpory myšlenky bezpříspěvkového dárcovství krve, ke kterému se muzikál Dracula hlásí.

Tomáš Matějovský
foto: Martin J. Polák

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.