Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Přízrak Londýna v Praze

Přízrak přichází...Tento muzikál nalezneme na stálém repertoáru Národního divadla Moravskoslezského pod názvem Fantom Londýna a nyní se muzikáloví fanoušci dočkají tohoto muzikálu i v Praze v Divadle Hybernia. Ve čtvrtek 20. listopadu 2014 se konala tisková konference, kde se projekt blíže představil. Paní producentka projektu Ema Krahulíková vysvětlila, že pro uvedení muzikálu v pražském Divadle Hybernia byl zvolen ryze český ekvivalent slova "Fantom", tedy "Přízrak". A to z toho důvodu, aby si nás diváci nezaměňovali s jiným titulem, který má slovo "Fantom" v názvu a svoji premiéru v Praze již měl.

Že by blondýna z Londýna?Slova se ujal autor libreta a režisér Lumír Olšovský, který tento projekt režíroval i v Ostravě. Následně představil herce. V novém zpracování budou vystupovat herci z Ostravy jako například Martina Šnytová nebo Hana Fialová, ale představí se nám i další herci, kteří v tomto projektu ještě neúčinkovali. Například Michaela Nosková, Ilona Csáková, Marek Holý a další. O choreografii se postará Carli Jefferson, scénu má na starosti Ondřej Zicha.

Režii má v rukou Lumír OlšovskýPříběh se odehrává v 19. století a popisuje řádění sériového vraha Jacka Rozparovače. V představení zazní melodie a texty písní Michaela Prostějovského a herci se předvedou v kostýmech Kateřiny Bláhové. A kdo je vlastně onen sériový vrah Jack Rozparovač? Pokud vás to zajímá, tak přijďte na slavnostní premiéru 11. března 2015 od 19 hodin do Divadla Hybernia.

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.