Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Aida oslavila v Karlíně stou reprízu

Závěrečná poklona a může se jít slavitMuzikál Aida vtrhl na prkna Hudebního divadla Karlín 4. října 2012, a od té doby ho zhlédl rekordní počet lidí. Po více než roce jsme uvítali 100. představení za doprovodu ohňostroje konfet, sladkého dortu v podobě pyramidy a samozřejmě nesměl chybět slavnostní přípitek. Jako už 99 krát začínalo představení běžným způsobem, a jakýkoliv divák nemohl vůbec tušit, že právě dnes je veliký důvod k oslavě. Právě dnes se konalo jubilejní představení tohoto muzikálu.

Sladký dort ve tvaru pyramidyTentokrát se v hlavní roli představila Kamila Nývltová, která svou rolí Aidy uchvátila celé hlediště. Samozřejmě nesmíme zapomenout na kapitána egyptské armády Radamese, kterého ztvárnil Václav Noid Bárta a svým výkonem a humorem „dostal“ nejen Aidu. V podání princezny Amneris jsme mohli vidět Lucii Bílou, která předvedla skvělý výkon i přes veškeré extravagantní modely a velice vysoké boty. V dalších rolích se předvedli Jan Urban, Lukáš Kumpricht, Oldřich Král, Kateřina Nováková a Tomáš Bartůněk.

A jde se na dort ....Po tak skvělých výkonech na jevišti se dal čekat bouřlivý aplaus, který také přišel a neměl konce. Jeviště se zahalilo do ohňostroje konfet a na pódiu se vedle hlavních rolí objevil nádherný dort ve tvaru pyramidy s nápisem sté Aidy a samozřejmě přišel i ředitel divadla Egon Kulhánek,který poděkoval všem za tolik odehraných představení. Opona se pomalu zavřela a oslavy výročí pokračovaly v zákulisí divadla. Boj o život tentokrát prohrál slavnostní dort, který naporcovala Amneris s pomocí Aidy, a mohlo se začít mlsat.

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.