Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Děti se o prázdninách scházejí v barech nebo v RaJ (Restaurace a Jídelny)

Děti v RAJ (I) – baru Konec KoncůTak ono to zabralo? Čtete náš článek. Ach ta zkažená mládež… Někde jsem zaslechla, že některé články vznikají jenom na základě fotografií. Je- li tomu tak, pak by ani nebylo divu, kdyby docházelo i ke zkomolení některých zásadních faktů a vytváření „novinářských kachen“ (jako je to v nadpisu). Redaktorky Musicalnetu jsou ale vždy přitom. Náš nadpis byl jenom vtípek. Pravda zní takto: Aktéři a kamarádi muzikálu Děti ráje se sešli 31. srpna 2013 v baru Konec konců u příležitosti zahájení páté sezóny uvádění tohoto mimořádně navštěvovaného představení.

Krása, atraktivita a svoboda ruku v ruce jdou (tancují)Muzikál Děti ráje je spojován s mnoha znánými jmény. Za všechny jmenuji alespoň autory: Sagvana Tofiho, Michala Davida, Františka Janečka, Zdeňka Bartáka, Vítězslava Hádla, režiséra Petra Novotného a choreografku Petru Parvoničovou. Tříhodinové představení je celé protkáno legendárními písničkami Michala Davida, hereckými, pěveckými a tanečními scénami nejméně padesáti účinkujícími. Jsou mezi nimi známější i méně známí. Každopádně ti i ti jsou neskutečně zapálení pro věc. Divadlo Pyramida - Goja Music Hall, se jejich přítomností a potleskem diváků za každou písničkou (i při ní) otřásá v základech.

Sagi a jeho dětiNa večírku všech těchto „dětí“ šlo o pozdravení se po létě. Většina ho trávila na svých uměleckých cestách po vlasti České i v zahraniční, nebo si jenom tak užívali mimo divadelní prkna, jak vás o tom informuje i náš server. Připíjelo se na úspěšnou sezónu a spokojené diváky. Po půlnoci se mikrofonu chopili pod vedením Sagvana – Sagiho ti, kdo pěvecky muzikálu nejvíce vládnou i na pódiu. Sklepní prostory baru ožili hity, které asi nikdy nezestárnou a nadále potáhnou všechny věkové generace.

Už aby stáli na jevišti Goja Music HallMuzikál Děti ráje otvírá opět své brány 2. listopadu 2013. Chystá čtyřsté představení, speciální silvestrovské a 29. března derniéru. Natěšena z návratu tohoto hitu, zvu všechny, kdo máte rádi písničky Michala Davida, zaláskované scény a tanec. Zvu vás mezi nás, fanoušky, kteří dokážeme tleskat a tančít ve stoje při třicetiminutové děrovačce. Zastaví se vám hodinky, spadnou prstýnky či náramky a ruce budou rozpálené doruda. Cestou z Výstaviště vás nebudou nohy poslouchat, budou chtít tančit. Garantuji vám, že i v Praze se budete cítit jako v ráji.

 
Kouká jim to z očí a začíná to na L Další , kterým to kouká z očí A další, kteří už našli svůj ráj Ve dvou se to vždy lépe táhne
Pomalu prozrazená reklama na dobré pití Nerozlučná dvojka Když se daří na věku nezáleží Nenechte si je ujít
Jsou parta správná A tito umí předat ráj i další generaci – viz. článek Muzikálový tábor Plakát souhlasí – ABSOLUT VODVAZ Už jsou zase v roli

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.