Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Romantickou kavárnu La Fantasia rozparádil rockový nářez

Útulná kavárna La Fantasia pohledem zvenčíMilý čtenáři, už jste někdy při nedělním odpoledni u šálku dobré kávy a nad lahodným dortíkem naslouchali souběžně v kavárně i rockovému koncertu? Že ne? Pak je zaručeně ten pravý čas navštívit kavárnu a cukrárnu La Fantasia v pasáži Fénix na Václavském náměstí. Právě zde se vám totiž může dostat pokrmu duše i těla najednou. Nutno podotknouti, že zde samozřejmě nevystupují umělci denně, pouze v určité dny, nicméně se tato hudební zajímavost stala už jakýmsi hudebním seriálem.

Gabriela se připravuje na své vystoupeníA právě v rámci této akce Mlsání s hvězdami se zde v neděli 14. dubna 2013 objevila i Gabriela Gunčíková – semifinalistka soutěže Česko Slovenská Superstar. Koncert byl laděn do komorního tónu, takže zpěvačku zde doprovodil pouze kytarista její skupiny Dalimil, zvaný Dali. Za zmínku stojí fakt, že pro své věrné fanoušky si Gabriela přinesla zcela exkluzivně ukázky ze své nově připravované desky. Krom těchto novinek humorně pojmenovaných pracovně jako „Blbec“ nebo „Doják“, si Gabriela na toto nedělní odpoledne připravila i songy převzaté jako „Miles away“, která zazněla hned v úvodu nebo „Help“. Do zpěvu se tak při vyprávění mísil i půvabný lokální dialekt, který nenechal nikoho na pochybách, že Gabriela ještě nepropadla pražské mluvě. Měli jsme se tak možnost dovědět, jak třeba dopadl její výlet za oblíbenou kapelou Iron Maiden.

Zpěvačka a její hudební doprovod - kytarista DalimilAle protože jsme se ocitli všichni v kavárně, logicky muselo dojít i na sladké aktivity, proto v druhé části programu Gabriela spolu s mistrem cukrářem tvořili unikátní zmrzlinový pohár v jedinečné Gelato show, což je typická aktivita právě pro pořad Mlsání s hvězdami. Tedy konkrétně řečeno, pohár tvořil pouze mistr cukrář Jan Kovařík, který vládne mrazicímu pultu, Gabriela ho však instruovala, co má sladké dílo obsahovat. Pokud jste zvědaví, co tato tvůrčí dvojice spolu vymyslela, běžte výtvor osobně do cukrárny otestovat. A co na to obecenstvo? To se pak nechalo inspirovat a pohár v podobě čokoládovo-zmrzlinové kremrole si následně objednávalo.

Ani mistr cukrář - Jan Kovařík, nezůstal opomenutPříjemné nedělní odpoledne pak už probíhalo v kombinaci mlsání a přátelského rozhovoru s hlavní hvězdou. Nechyběl samozřejmě ani prostor pro autogramiádu, focení s Gabrielou, a dokonce ani novináři nepřišli zkrátka a mohli si zpěvačku na chvíli vyzpovídat. Tečkou za celou akcí byl podpis zpěvačky na sloup v cukrárně, kde přidala svůj autogram ke kolegům z branže, kteří již tuto akce navštívili před ní. Chcete-li tedy prožít zajímavé odpoledne a potěšit svoje chuťové buňky, neváhejte a navštivte jednu z podobných akcí v kavárně a cukrárně La Fantasia. Věřte, že nebudete litovat. Mimo jiné si zde můžete objednat i stylový hudební zákusek Mozart, který by jistě ocenil i jeho slavný jmenovec Wolfgang Amadeus. Co tedy chtít více?

 

Gabriela se svým sladkým výtvorem Soustředěný kytarový doprovod Ani o zajímavé historky nabyla nouze A dílo je potřeba také ochutnat, dáte si?
Gabriela s organizátorkou akce Olgou Černohorskou Usměvavý Honza Kovařík dohlíží na svou svěřenkyni A ještě nezbytný podpis na zeď slávy Hlavní trio - kytara, zpěv a organizace

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.