Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Muzikáloví šílenci, máme se nač těšit aneb Vanda Konečná Monte Crista neopustí!!!

Vanda Konečná skvěle alternuje Leonu Machálkovou v roli MercedesZ Vandy Konečné se díky muzikálu Monte Cristo stala muzikálová hvězda. Navíc je Vandě v týmu mstivého hraběte moc dobře. Rozumí si s kolegy i se všemi členy produkčního týmu. Proto nepřijala roli v chystaném muzikálu Galileo. Navíc ji neoslovila ani hudba Janka Ledeckého. Toho, že by neměla po skončení muzikálu Monte Cristo práci, se nebojí.

Věří, že získá některou z hlavních rolí v remaku Draculy a ráda by měla i roli v Rasputinovi. Protože je letitou kamarádkou režiséra Joža Bednárika a rozumí si i s Karlem Svobodou, rozhodla se, že v každém případě projde všemi koly konkursů. Nechce, aby o ní někdo říkal, že role získává díky kamarádství nebo díky intimnímu sblížení s některým z muzikálových kmotrů. Nemá to totiž zapotřebí a věří, že se v Kongresovém centru prostě v příštích patnácti letech pro ni práce najde. Na tu dobu si totiž společnost Monte Kongresové centrum pronajala. Muzikáloví šílenci, máme se na co těšit!

Jan Adam
Foto Martin J.Polák

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.