Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Vánoční posezení U slepiček

Interiér podniku odpovídá názvu v plném rozsahuV těsném předvánočním čase – konkrétně 22. prosince, se stejně jako každý rok v Crepérii U slepiček sešla pestrá společnost, a sice umělci a spolupracovníci divadel Hybernia a Broadway se zástupci novinářské obce. A stejně jako každý rok se jednalo o setkání spíše přátelské než pracovní, ačkoli páni fotografové ani nad plným talířem svoje blesky nenechali zahálet.

Hostitel Oldřich Lichtenberg rozmlouvá s hostyDo této útulné, téměř rodinné restaurace v Průhonicích jsou pravidelně zváni produkcí výše zmiňovaných divadel umělci a mediální partneři k příjemnému posezení nad spoustou dobrot. A protože k dobrému jídlu patří i dobrá hudba, celou akcí provází i DJ, který nejen pouští hudební kousky, ale komentuje též příchozí nebo odchozí umělce. Atmosféra byla velmi uvolněná, diskutovalo se živě nad jídlem a pitím, a při odchodu jsme tradičně obdrželi kapra a vánočku.

Tomáš Trapl zkoumal důkladně nabízený proviantAbychom vám trochu poodhalili, kdo v daný večer v Průhonicích nechyběl, přinášíme namátkový výčet jmen: Vilém Čok, Tomáš Trapl, Filip Renč, Sabina Laurinová s partnerem, Daniel Barták, Zdeněk Barták (mihnul se zde sice jen na chvíli), Pepa Vojtek s manželkou, Ivan Vyskočil, Bohouš Josef, Mirjam Landa, Ladislav Spilka, Petr Janda a další umělci. Společnost vskutku pestrá a hvězdná. Tímto děkujeme jménem redakce panu doktoru Lichtenbergovi za laskavé každoroční pozvání.

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.