Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Monte Cristo přivítá dědečka

Marek a Karel ČernochoviKarel Černoch se chystá na velký flám
“Deset let jsem nevzal alkohol do úst, ale až se ti malí narodí, tak se opiju jako nikdy!” Takhle bezprostředně (a nemyslel to tak doslova) reagoval představitel abbé Fárii Karel Černoch, když mu jeho syn Marek zavolal tu novinku. Osmnáctiletá Tereza Černochová se věnuje také muzice, Marek nahrává profilové CD, ve kterém se snaží hodně být sám sebou, ale vnoučata zatím chyběla. Teď lékaři potvrdili Markově manželce Aleně, že to na podzim budou dvojčátka. Pohlaví dětí si zatím nastávající rodiče zjistit nenechali, ale mají to v plánu, aby správně zvolili výbavičku.

Porod dětí a zrod otce
“Táta byl jediný, komu jsem to zatím řekl. Telefonoval jsem mu těsně po představení Monte Christa a jeho radost byla ohromná. Moje žena teď musí být hodně trpělivá a já se jí snažím pomáhat jak můžu, i když času není nazbyt,” říká Marek Černoch, který kromě svého nadcházejícího dvojitého tatínkovství pracuje jako moderátor rádia Olympic a dokončuje své profilové CD. Muzikál už si také zkusil jako myslivec v Pachmanově Babičce, teď ale pracuje na tom, aby jako zpěvák nebyl stále synem “toho” Černocha, tím spíš, že se hudebně kloní do jiných proudů, ale aby existoval muzikantsky sám za sebe. Radost z očekávané rodiny si pochopitelně pro sebe nenechal ale věří, že miminkům už bude pouštět vlastní nahrávky.

Dívej se mi do očí!
“V práci mě brzdí to, že pořád chci, aby všechno bylo dokonalé. Moje svědomitost je někdy na překážku v tom smyslu, že se všechno natahuje, ale chci, když už něco dělám, aby to byla opravdu pecka.” Marek je připravený, udělat pro svou práci hodně. V televizní sauně si poslechl o hypnotizérech a byl tím natolik zaujat, že začal k jednomu docházet. S jednoduchým programem – odbourat bariéry zbytečného perfekcionalismu a zjednodušit komunikaci s posluchači. “Žádné zázraky mi nikdo nesliboval, ale je to hrozně příjemné. Někdy jsem měl tendenci dělat si problém nebo starosti s něčím, nad čím jiní mávnou rukou. Už po pár minutách hypnózy se mi ohromně ulevilo, udělalo dobře a hodlám v tom pokračovat.” Až se na jevišti a u mikrofonu bude Marek pohybovat zcela bez zábran, chce hypnózu využít ještě k vylepšení učebních schopností, hlavně jazykových.

Milena Pekárková

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.