Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Čarodějnice jsou za dveřmi

Hraběnka a Zuzana v jedné osobě - Michaela ZemánkováPremiéra nového českého muzikálu Kladivo na čarodějnice se kvapem blíží, co od ní můžeme očekávat nám bylo poodhaleno na březnovém slavnostním znovuotevření Divadla Milénium.

Na prknech, které dříve patřily Rusalce nebo „Kočkám“ se 17. března s novináři sešli někteří umělci i realizační tým v čele s režisérem a choreografem Ladislavem Beranem. Za hlavního řečníka byl zvolen Zbyněk Fric, a to proto že se díky Starcům na chmelu divákům v tomto specifickém prostředí již předvedl.

Autoři hudby - Milan Levý a Pavel HolýAčkoli autoři hudby Milan Levý a Pavel Holý avizovali, že se Ilona Csáková i přes své těhotenství v projektu objeví, dny minulé přinesly vyjádření, že zpěvačka na doporučení lékaře v muzikálu účinkovat nebude.

Tím nejdůležitějším důvodem sezvání hostů však bylo představení muzikálové novinky. Než ovšem herci předvedli dvě ukázky z představení, dostaly prostor tanečníci z taneční skupinyNa divadelní prkna vstoupí další z X-Faktoru - Jiří Zonyga Z.I.P., kterou má pod svými křídli Ladislav Beran. Touto vsuvkou chtělo divadlo upozornit na fakt, že každá neděle bude patřit dětem.

Do premiéry Kladiva na čarodějnice zbývají necelé tři týdny. Poslední dubnový večer se dozvíme, jak moc představení vychází z podoby filmové a knižní.

Obsazení:
HRABĚNKA - Sisa Sklovská / Martina Pártlová / Michaela Zemánková
SCHMIDT - Jan Kříž / Vladimír Hron / Jan Urban
ZUZANA - Markéta Zehrerová / Zuzana Ďurdinová / Petra Janková
BOBLIG - Radim Schwab / Ladislav Spilka
KAT - Jiří Zonyga / Lešek Semelka / Petr Dopita
LÍZL - Alena Knoflíčková / Barbora Popelková / Irena Máchová
HRBÁČ - Vladimír Marek / Lukáš Kumpricht / Peter Strenáčik
LAUTNER - Oldřich Kříž / Zbyněk Fric / Karol Csino
MĚŠŤANI - Josef Dušek, Martin Bačkovský, Petr Šudoma, David Bouša, Petr Urbánek, Jiří Urbánek, Petr Kutheil, David Šír
MĚŠŤANKY - Jana Zenáhlíková, Gabriela Vermelho, Michaela Talašová, Tereza Hálová, Magdaléna Kvapilová, Jana Sováková, Michaela Weisová

Text Marcela Lávičková, fotografie Michal Škvor

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.