Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Leona Černá rozehřála Pražany

Leona ČernáTřeskutá zima, mráz, sníh poletoval nad hlavami, a přesto se prostorem u metra Anděl 14. prosince 2010 nesla pohoda a radost. Na pódiu totiž v rámci předvánočního kulturního programu zpívala a „řádila“ Leona Černá. Ve zhruba 20-ti minutovém programu nabídla posluchačům směsici různých žánrů – muzikál, rock ale třeba i americkou country, která se  teď stane jejím pracovním osudem.

Tato mladá dáma disponuje opravdu nepřeslechnutelným hlasem, který snad ani nezná žádná omezení a umí to pořádně rozjet, to mi věřte! Co mne ale zvláště upoutalo, byla však perfektní angličtina v jejím podání. Většina právě anglicky zpívaných skladeb tak vyznívala opravdu velmi dobře. Tleskáme!!!

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.