Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Novácká “sporťačka” má s muzikálem utrum

tn_NovakovaJana01Není to poprvé, kdy vedení televize Nova usoudilo, že není správné, aby televizní moderátorky účinkovaly na “lehké” – muzikálové scéně. Před lety kvůli tomu přešla Martina Kociánová do televize Prima, teď zakázali Janě Novákové účinkování v muzikálu Popelka – musela si vybrat – buď televize, nebo muzikál.

Namísto Jany Novákové tedy teď bude oblékat nádherné šaty Na Popelčiny krásné šaty bude muset zapomenout…Popelky Šárka Marková. Na tuhle roli se moc těší a intenzivně zkouší, ačkoliv je vytížená i jako Sandy v muzikálu Pomáda. “Vždycky jsem si přála být princeznou a teď se mi ten sen splní,” zasnila se Šárka. “Naskočit do už rozjetého vlaku nebylo nic jednoduchého, ale mám velkou radost.”

Jako Popelku ji můžete vidět už v květnu v GoJa Music Hall na pražském Výstavišti. Jako princ ji bude stát po boku Daniel Barták, vedle ní vás potěší svými výkony například Michaela Dolinová, Petr Štěpánek, Jan Přeučil, Heidi Janků, Ivana Andrlová nebo Jiří Štědroň.

text  Milena Pekárková

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.