Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Davide Mattioli a přátelé aneb Děkuji České republice

Muž mnoha tváří a talentů - Davide MattioliMáte rádi italský hudební temperament a klasické hity populární hudby? Jste příznivci italského barda žijícího v Čechách Davide Mattioliho či jednoho z našich největších hitmakerů Michala Davida jako zvláštního hosta a chcete je slyšet zpívat? Pak neváhejte - pozvánka je tu pro právě Vás! Oba tito hudebníci a ještě další hosté budou protagonisty koncertu Děkuji České republice.

DaMiChi v akci14.10.2010 se v Praze v hudebním klubu Óčko, který sídlí na Vyšehradě uskuteční koncert DAVIDE MATTIOLI a jeho hostů. Urostlý italský rodák z Fana žijící v Liberci, který svého času působil v Itálii jako policista, již není na české popové scéně žádným nováčkem. V roce 2003 se zviditelnil spolu s Michalem Davidem a Chiarou Grilli v hudebním diskotékovém uskupení DaMiChi, které bylo svého času bombou. Aktuálně Davide buduje svou profesní dráhu sólového zpěváka tady v Čechách, ale i v rodné Itálii.

Pozvánka na koncertOba muzikanty spojuje nejen láska k hudbě, ale též ke slunné Itálii, kde se Davide narodil a Michal jako dítě vyrůstal. Přestože se Michal David věnuje poslední dobou převážně muzikálové oblasti (namátkou jmenujme muzikály Kleopatra, Angelika, Tři Mušketýři), také jeho skladby z oblasti popové jsou vyhledávány spoustou úspěšných interpretů jako Karel Gott, Helena Vondráčková, Hana Zagorová a další. A mnohým z nás nevypadl z paměti ani jako interpret, vždyť jeho hity jako "Nonstop", "Discopříběh", "Největší z nálezů a ztrát" nebo "Céčka" znějí v leckteré domácnosti dodnes a posluchači jsou již další generace. Nejlepším důkazem této neutuchající přízně byl Mejdan roku a přeplněná O2 aréna. Připomeňme si tedy tímto koncertem atmosféru 80.let a pojďme si zatančit a zavzpomínat spolu s Davidem, Michalem a dalšimi hosty jako Pavel Roth, Iva Hajnová, Ferrante Rovinelli, Andrea Andrei, Roberto Caporali, Fano Live Band.

foto Davide Mattiollihttp://www.certnakoze.cz

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.