Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Hůlka přežil jen náhodou

Minulý víkend se stal téměř osudným naší muzikálové hvězdě Danielu Hůlkovi. Po večerním představení spěchal domů na motorce a důvěrně se seznámil s pražskou dlažbou. Fanynky, prosím, ještě nepolykejte prášky, skončilo to otřesem mozku, naraženými zády a vcelku slušivým límcem pro podporu krční páteře. Několik příštích dnů však bude muset Monte Cristo strávit v klidu na lůžku.

Daniel Hůlka se slušivým límcemPrvní máj si tentokrát Daniel Hůlka určitě nevychutnal na Petříně. Milovník motocyklů si to hasil domů po večerním představení, když se mu pod kola připletl opilec. Dan zareagoval rychle, takže motající se člověk odešel po svých a snad ani neví, co způsobil. Jenže dráha motorky končila vysokým obrubníkem, a to už řidič nezvládl. Rentgenové vyšetření ukázalo otřes mozku, pohmožděné rameno a naražená záda, jenomže Daniel Hůlka, i přes lékařské doporučení klidu na lůžku, přišel potěšit své publikum do Kongresového centra. Tam zkolaboval a sanitka ho převezla do vinohradské nemocnice. Odcházel odtud sice po svých, ale s límcem na krku, který jakoby zdědil po Lucii Bílé. I když se mu to ani malinko nelíbí, musel tentokrát slíbit, že bude hodný a poslechne lékaře – několik dalších představení vynechá.

text Milena Pekárková
foto Martin J. Polák

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.