Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Krysař byl u porodu

Nedělňátko se narodilo 27. dubna Krysaři – Josefu Vojtkovi. Rocker a protagonista skupiny Kabát, který je na ledacos zvyklý, tentokrát úplně “vyměkl”. Byl totiž přítomen porodu malé Valentýnky, jejíž zatím jediné známé parametry jsou 3,10 kg a 47 centimetrů. Ona i maminka Sabina Laurinová jsou zdravé a jen čekají, kdy že si je táta vezme i papírově.

Josef Vojtek a Sabina LaurinováJak už to tak bývá, zatímco maminka Sabina Laurinová odpočívá po porodu a přijímá zatím jen rodinné návštěvy, všichni ostatní nadšeně oslavují malou Valentýnku. Celý štáb televizního pořadu DO-RE-MI a divadlo Kalich uzavíraly sázky na datum porodu a pohlaví novorozeňátka, jejich společné fondy však nešly nikomu do kapsy, ale právě na to, aby bylo miminko důstojně přivítáno. Pepa Vojtek chodil rozesmátý a ještě několik dní po tom, co byl přítomen porodu, neměl na nic jiného myšlenky. Kdy zase uvidíme Sabinu jako Ofélii, to záleží na ní, ale televizní pořady stihla předtočit, takže z očí tak docela nezmizí. A Josef Vojtek? Všechna média teď číhají, jestli pro něj bude dítě důvodem ke svatbě. Dosud vzdoroval, protože minulé manželství ho dostatečně zastrašilo, jenže ono to nakonec není tak důležité. Hlavní je, že má Valentýnky plnou hlavu, srdce a oči.

text Milena Pekárková
foto Martin J. Polák

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.