Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Magda Malá už zase pracuje naplno

Nedávné těhotenství a čerstvé mateřské povinnosti na pár měsíců zbrzdily pracovní aktivity zpěvačky, kterou můžete znát z Drákuly či z Bídníků. Malé Magdalence je už půl roku a velká Magda opět naplno pracuje, mimo jiné na projektu nadace MaMa.

Magda Malá na koncertu pro Kapku naděje - duben 2002Na hlas Magdy Malé si můžete vzpomenout z jejího nazpívání Malé mořské víly na pražské Křižíkově fontáně nebo se na ni jít podívat v muzikálu Kráska a zvíře, kde hraje hlavní roli. Kromě toho připravuje první sólové album, se kterým jí pomáhá Vašo Patejdl. Rozhodla se zviditelnit na české hudební scéně, ale chce při tom i pomáhat. Protože sama je svobodná matka a ví, jak těžké i finančně je, takovou roli zvládnout, bude její nadace MaMa mít jediný cíl – pomáhat sociálně slabým matkám. “Mateřství je práce na plný úvazek, ale neměnila bych,” hodnotí Magda situaci a pokračuje: “Na hlídání mívám kamarádku nebo sestru. Ale vím, že mnohé svobodné matky jsou na tom mnohem hůř. Pro mnohé z nich by byla finanční injekce darem z nebe a já pro to udělám všechno.” Aby se získané finance dostaly k těm, které je opravdu potřebují, chce MaMa spolupracovat se sítí sociálních pracovnic, které se nenechají ošidit. Navíc Magda trvá na tom, aby každý nadační koncert a předávání peněz probíhalo před televizními kamerami. “První koncert chystám už letos. Teď sháním sponzory na premiéru.”

text Milena Pekárková
foto Martin J. Polák

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.