Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Láska zaplavila Ta Fantastiku

Lucie Bílá jako Ona„Láska je láska“ - to už není jen jeden z řady hitů Lucie Bílé, ale také nový český "crazy muzikál" z dílny autorské dvojice Gabriely Osvaldové a Ondřeje Soukupa, který měl svou premiéru v pondělí 28. února v divadle Ta Fantastika. Kdo by ale čekal klasický muzikál, byl by zklamán. Jedná se totiž o hity Lucie Bílé spojené v příběh. Kromě hudební složky je tu i ve velké míře zastoupeno mluvené slovo.

Další z hitů…Lucie Bílá, která hraje hlavní postavu s jednoduchým jménem ONA, nemá alternaci. Vzhledem k tomu, že písně tvoří její hity, by to ani nebylo možné. O scénář a režii se postaral Antonín Procházka. Scénář se pokoušela napsat i sama Bílá, ale nakonec se přiklonila k Procházkově verzi.

Bílá hraje divadelní postavu, … ale i vtipné dialogykterá není spokojena s tím, jak ji autor napsal a tak se rozhodne vydat se do mládí svého otce a pokusit se změnit svůj osud. To se jí ale nedaří, protože s tím, co chtěla změnit, zničí i to, co chce, aby zůstalo.  Zazní zde dvacet největších hitů Lucie Bílé (např. "Zpíváš mi requiem", "Novamba", "Trouba", "Hvězdy jako hvězdy" a samozřejmě píseň "Láska je láska").

V dalších rolí se objeví mimo jiné i Václav "Noid" Bárta, Petr Kolář, Kamil Střihavka, Vilém Čok, Martin Pošta, Kristina Kloubková, Zlata Kinská a mnoho a dalších.

 

Fotografie Martin J. Polák, text Veronika Stehnová a Veronika Břešťanová

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.