Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Soutěž o CD Barona Prášila

Baron PrášilMuzikál Baron Prášil měl premiéru 25. února tohoto roku. Současně s premiérou vyšlo i CD s výběrem písní z téhož muzikálu. O měsíc později měli představitelé a tvůrci muzikálu Baron Prášil další důvod se sejít: křest CD. A aby to bylo zajímavější, byl tu i druhý důvod, a to ještě významější: křtěné CD bylo již zlaté! To zanmená, že za pouhý měsíc prodeje bylo prodáno více jak 6.000 kusů tohoto CD. A proto zde máme soutěž o jedno takové CD.

V této soutěži bude vylosován 1 výherce, který získá CD z muzikálůu Baron Prášil.

Soutěžní otázka: Kdo je autorem textů, hudby a aranží?
(odpovězte jmény tvůrců)

Své odpovědi zasílejte do pondělí 5. dubna do 20 hodin na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . (pouze odpovědi z této e-mailové adresy jsou zařazeny do soutěže).

Do předmětu prosím uveďte „Baron Prášil - CD“ a nezapomeňte se také podepsat celým jménem a uvést svou adresu a mobilní telefon.

Vylosovaný výherce (jejichž jména budou zveřejněna zde) budou na výhru upozorněni e-mailem a domluveno předání CD.

Výhecem se stal Pavel Nový.

 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.