Musicalnet.cz

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Creative Commons License
Email Tisk

Narozeninová párty Hany a Veroniky

Martin France předává narozeninový dárekJe večer a my míříme směrem k Holešovické tržnici, kde se nachází malý příjemný bar. V TAT baru, jak se tento podnik jmenuje, je dnes pro veřejnost zavřeno. Pro dnešní večer jsou prostory TAT baru vyhrazeny přátelům a kamarádům Hany Ulmanové a Veroniky Petrové z bývalého produkčního teamu muzikálu Kladivo na čarodějnice, které zde slaví své narozeniny. jak podotkl můj kolega Michal, který obě zná a jěž mi tlumočil pozvání, o legraci nebude nouze. Hned u vchodu potkáváme Playboy zajíčka, který nás směruje dovnitř. Teprve když odchází, Michal vydechne: "Páni, to byla Veronika!" Večer začíná opravdu zajímavě...

Popřát přišli zpěváci z muzikálu Kladivo na čarodějniceAsi po hodině, během které se hosté pomalu scházeli se ujala slova sama oslavenkyně Hana. Všechny přivítala a pozvala na parket Martina France. Martin k předávanému dárku přidal i dárek pěvecký a zazpíval píseň z muzikálu Pokrevní bratři. Karolínka předvedla báječnou ukázku sportovního aerobikuK darům hodným zpěváků se přidali a postupně zazpívali Míša Zemánková, Vladislav Spilka a Lukáš Kumpricht. Zazněly zde skladby jak z muzikálu Kladivo na čarodějnice (v září se snad konečně vrátí na scénu), tak i z dalších žánrů.

Zpěváky vystřídala neteř Karolínka, která s radostí a švihem předvedla ukázku sportovního aerobiku. Po této energické ukázce se místní DJ chopil tahů mixážního pultu a vypukla volná zábava. Během celého večera si mohli hosté nabídnout sushi a jiné slané i sladké laskominy. Zajímavé prostředí, příjemné servírky, milé oslavenkyně - to vše namíchalo vynikající koktejl zábavy. Když byla zábava v nejlepším, museli jsme se rozloučit a pomalu (ač neradi) odejít na další akci.

Komentáře k článku

* Jméno
* Mail
WWW
Přidat komentář
Opište kód   
ChronoComments by Joomla Professional Solutions
 
Sdílej na Facebooku

Creative Commons

Creative Commons License
Photo & text by Michal Škvor & team Musicalnet.cz is licensed under a Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 Unported License. Based on a work at www.musicalnet.cz

Certifikace

Tyto stránky jsou archivovány v systému Národní Knihovny v projektu

 STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR


Musicalnet.cz

Copyright © Michal Škvor & team, 2004 - 2024 pro Musicalnet.cz. Všechna práva vyhrazena. Fotografie ani články nelze používat na jiných webech bez písemného svolení autorů.
Joomla! je svobodný software šířen pod GNU/GPL licencí.